Скворцов Володимир Євгенійович
Народився в Москві 17 квітня 1970 року. Закінчив Школу-студію МХАТ в 1995 році (курс н.а.росії А.Б.Покровської). У тому ж році був прийнятий в трупу театру «Et cetera» під керівництвом н.а.росії А.А.Калягіна. Паралельно бере участь в спектаклях режисера В.Мірзоєва в Театрі ім. Станіславського. З 1999 року співробітничає з Центром Драматургії і Режисури під керівництвом А. Казанцева і м. Рощина.
C 1994 року знімається в кіно, працює на радіо. 2004 рік. Записав на радіо "FM-КУЛЬТУРА" цикл віршів російських поетів. |
Російський кінорежисер, сценарист. Народний артист Росії (1980). Народився 20 серпня 1937 в Москві. У 1957-1959 вчився в Московській Державній консерваторії. У 1965 закінчив режисерський факультет ВГИКа (майстерня М.Ромма) і почав працювати як режисер на «Мосфільмі». Перша самостійна повнометражна постановка - Перший вчитель по Ч.Айтматову (премія за кращу жіночу роль Міжнародного кінофестивалю у Венеції, 1966; премія МКФ в Йері, 1967), що реалістично і разом з тим експресивно відобразила конфлікт нових віянь і патріархальних традицій в киргизькому селі. З того часу Міхалков-Кончаловський плідно працює як сценарист, створюючи сценарії до своїх фільмів, а також до картин інших режисерів (зокрема, до Андрія Рубльова А.Тарковського). У 1967 Міхалков-Кончаловський поставив в стилістиці «документального реалізму» сільську драму Історія Асі Клячиної, героїнею якого стала невдала самотня колгоспниця по прізвиську Ася-хромоножка. Фільм, що не співпадав з шаблонним трактуванням життя радянського села, піддався численним цензурним поправкам і був покладений «на полицю» (його прокат в оригінальному варіанті відбувся більше двадцяти років опісля). Після досвіду, що так розчаровує, з фільмом на сучасну тему режисер звернувся до екранізації російської літературної класики і створив яскраві кінематографічні аналоги творів І.С.Тургенева (Дворянське гніздо) і А.П.Чехова (Дядя Ваня, приз МКФ в Сан-себастьяні, 1971).
|
Олексій Чадов народився 2 вересня 1981 року в Москві. У шкільні роки займався в театральній студії. Працював офіціантом і барменом. Закінчив Вище театральне училище імені М.С.Щепкіна, де займався в майстерні В.П.Селезньова. Дебютом в кіно для молодого актора стала головна роль Івана Єрмакова у фільмі Олексія Балабанова "Війна" (2002). За цю роботу Олексій Чадов був відмічений призом Міжнародного кінофестивалю в Монреалі в номінації "Кращий актор". Весною 2004 року на екрани вийшов фільм про Велику Вітчизняну війну "На безіменній висоті", одну з провідних ролей в ньому зіграв Олексій Чадов. Літом того ж року відбулася прем'єра фантастичної картини Тимура Бекмамбетова по роману Сергія Лукьяненко "Нічний Дозор", в ній актор зіграв вампіра Костю. У 2005 році Олексій Чадов зіграв в продовженні "Нічного Дозору" - фільмі "Денний Дозор".
Фільмографія: Слуга государев (2007) (22.02.2007) Живий (2006) (21.09.2006) Граф Монтенегро (2006) (30.03.2006) Денний дозор (2005) (01.01.2006) 9 рота (2005) (29.09.2005) Нічний дозор (2004) (08.07.2004) Ігри метеликів (2004) (01.04.2004) Війна (2002) (14.03.2002) |
Заслужена артистка Росії. Народилася 2 лютого 1963 року в Ленінграді. Закінчила ЛГИТМіК (курс Р. Агамірзяна) в 1985 році і відразу була зарахована до трупи Театру імені Комісаржевської. На цій сцені зіграла десятки ролей класичного і зарубіжного репертуару. Найбільш відомі - в спектаклях «Наречена з Парижа», «Ці вільні метелики», «Пані з камеліями». Грала в БДТ, в театрі Російська антреприза ім. А. Міронова, театрі Сатири на Васильєвському Острові, театрі Особняк. З 2002 - актриса Александрінського театру. За роль Олени в спектаклі театру «Російська антреприза ім. А.Міронова» «Диваки» М.Горького (режисер П.Шерешевський, 1998) Тетяна Кузнецова була удостоєна Вищої театральної премії Санкт-Петербурга «Золотий Софіт».
|
Народився 17 серпня 1957 року в Ризі. У 1983 році закінчив ГИТИС ім. А.Луначарського. У 1983-1984 роках - актор Ризького Тюза; У 1984-1991 роках - актор Свердловського Тюза; У 1991-1992 роках - актор студії "Москва" театру Романа Віктюка; З 1992 року - актор Московського театру імені Гоголя. Заслужений артист Росії (1997).
|
Народився 8 листопада 1929 року Помер 27 квітня 1994 року
Народний артист СРСР (1978) Лауреат Державної премії СРСР (1978, за театральні роботи) Лауреат Державної премії РРФСР імені Братів Васильєвих (1984, за участь у фільмі "Зупинився поїзд")
Народився в Приволжську Івановської області. Отець - директор сільгосптехнікуму. Мати - агроном. Мама Олега, Надія Андріївна, назвала свого старшого сина на честь бельгійського наслідного принца Альберта, який вразив її уяву під час свого візиту до Москви. Але в дитинстві всі звали його Аліком, а в школі-студії МХАТ почали звати Олегом. Так і пішло, хоча в паспорті він завжди залишався Альбертом. У 1951 році Олег Борисов закінчив Школу-студію при МХАТ і став актором Київського російського драматичного театру імені Лесі Українки.
|
Народився 13 жовтня 1939 року в місті Вітебську в Білорусії. Леонід Неведомський став професійним актором ще до вступу до театрального інституту - в 17 років був прийнятий в трупу Свердловського ТЮЗа, куди його запросив головний режисер театру Володимир Мотиль, що став згодом відомим кінорежисером. Після ТЮЗу працював в театрах Новгорода і Мурманська У 1967 році закінчив ЛГИТМИК (зараз СПБГАТИі) і був прийнятий в трупу ленінградського АБДТ ім. М. Горького, де працює до цього дня. Грає в спектаклях театру «Російська антерприза» імені Андрія Миронова.
|
Народилася 01.03 (29.02) 1948, Відень, Австрія Звідки беруться героїні Ірина Купченко народилася у Відні, де служив її батько. Незвичність долі їй була задана з народження: одна з найкрасивіших, привабливіших і загадковіших російських актрис народилася 29 лютого. Оскільки далеко від Батьківщини вдачі були простіші, то її мамі вдалося умовити чиновників записати дочці «нормальну» дату народження - 1 березня. Так це і пишеться у всіх довідниках і енциклопедіях.
Звичайне дитинство дочки військового проходило в переїздах з гарнізону в гарнізон, поки сім'я остаточно не влаштувалася в Києві, який Ірина називає «містом дитинства». Там вона одного разу пішла в Палац піонерів записуватися в який-небудь гурток. І записалася спочатку в театральний, а потім і в гурток кінооператорів. Крім того, Іра займалася танцями і марила про кар'єру балерини. Проте дочкці військового і вчительки англійської мови нічого було і мріяти про акторську професію - хіба це відповідне заняття для серйозної дівчини? Про те, щоб не послухатися батьків, Ірина навіть подумати не могла, і після закінчення школи в 1965 поступила на Романо-германське відділення інязу Київського університету ім. Т. Шевченка.
|
Георгій Францевич Мілляр
( 07.11.1903 року - 04.06.1993 року )- Росія
Георгій Францевич стверджував, що він "представляє нечисту силу в кінематографі" Неперевершена Баба-яга, біси, мара, водяна, Кощії і нездійснена мрія - роль Суворова.
ПО ІРОНІЇ ДОЛІ ПЕРША КАЗКА за участю Мілляра відбулася в житті. Актор зіграв Попелюшку. Георгій Францевіч працював бутафором в провінційному театрі, але, мріючи про сцену, вивчив всі ролі напам'ять. І ось - відбулося! Раптова хвороба артистки. У театрі паніка. Доведеться відміняти спектакль. Але хтось пригадав про старанного бутафора... Несподіваний дебют пройшов вдало, і на плечі юного Мілляра поклали ще один обов'язок - бути "швидкою допомогою". Так в 1920 р. почалася акторська кар'єра Георгія Францевича. А в 1924-му він вже відомий провінційний актор - вступає до Школи юніорів при Московському театрі Революції (зараз Театр ім. Маяковського). "За своїми психологічними даними, - згадував Мілляр, - я був "важким" учнем, і багато викладачів кинули б мене, якби до їх нетерпіння не домішувалося відчуття професійної допитливості, викликане, як говорять в театральному середовищі, важкістю матеріалу. Незабаром Мілляр зайняв в театрі міцне положення: був улюбленцем колективу і вважався репертуарним актором. З театру він "вигнав" себе самого в 1938 р., коли остаточно пішов в кіно.
|
Коротка біографія: Вячеслав Вячеславович Розбігаєв. Освіта: школа-студія МХАТ. Актор Театру російської армії. Народився в Москві. Після закінчення інтернату з поглибленим вивченням індійської мови в 1982 р. пішов працювати на завод. Через рік поступив в медичне училище, звідки через три місяці пішов в армію. Повернувшись в 1985 р. Вячеслав влаштувався працювати на кіностудію "Мосфільм" монтером декорацій. На цій посаді відзначився спорудою декорацій для фільму Алли Скрікової "Людина з бульвару Капуцинів". У 1992 р. Вячеслав Розбігаєв закінчив Школу-студію МХАТ (курс І.М.Тарханова) і був прийнятий в трупу Театру Російської Армії. Двічі працював з німецьким режисером Петером Штайном на його московських постановках - "Орестея" (Вісник) і "Гамлет" (Фортінбрас). Багато знімається в рекламі. Захоплюється віндсерфінгом і гірськими лижами. В даний час грає в спектаклях "Давним-давно", "На дні", "Вишневий сад". |
|
|